Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Msn-en hogy lehetne visszaállí...

Msn-en hogy lehetne visszaállítani az eredeti betűszínt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogy az már örökre úgy marad..nincs mit tenni ..töröld le az msnt és tedd újra:D
2009. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tényleg nincs remény? :(
2009. aug. 5. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahova írod a szöveget, ott vannak kis ikonok. Arra kattints, amin egy ilyesmi van: A|B Ott lehet megváltoztatni, válaszd ki.
2009. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs remény...megfertőzte a géped egy vírus aminek az a neve hogy msnbetűszínelállító vírus...gyorsan tedd újra az operációs rendszert a gépen különben felrobban!:O:O

;)

2009. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemááár :)) én csak újra az eredeti színt szeretném használni :) de csak ezért nem akarom újra rakni az msn-t... szóval nem lehet semmit se tenni?
2009. aug. 5. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha az én válaszomat is elolvasnád...

Vagy ez most humor akar lenni?

(A második)

2009. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem, nem humor... elolvastam a te válaszodat is... de képzeld sehol se látok olyat hogy "az eredeti szín visszaállítása" vagy bármi ilyemsi... próbálkoztam átállítani valami szürke színűre a betűket de az nem az eredeti, akárhogy is nézem... inkább te olvasd el rendesen a kérdésemet...

szóval akkor nincs remény... :(

2009. aug. 5. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az az eredeti betűszíín? :D

amit a 2. válaszoló írt ott van. Ahova írod a szöveget alatta vagy fölötte egy AB betű közte egy kurzor. és akkor arra katt és bal alul minden betűszín van amit csak akarsz!

2009. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!