Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudja vki mi lett az elrabolt...

Szangvinika kérdése:

Tudja vki mi lett az elrabolt 5 éves britt kislánnyal? Nem találok róla magyar nyelven hírt.

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Megtalálták. Holtan.
2012. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és megvan ki tette? elkapták? mi történt a kislánnyal?
2012. okt. 7. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiről van szó? linked van?
2012. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elsőnek.

Hol olvastad vagy láttad hogy megtalálták??

Mert én itt élek Angliában, nem is messze a várostól, és ma is sokan mentek önkéntesként keresni a kislányt, de nem jött semmi hír hogy megtalálták volna.

A BBC híradó is csak annyit közölt hogy a pasast (valami Mark nevűt) gyilkossági kísérlet miatt tartoztatták le. Egy helyi rendőr szerint ha egy gyereket nem találnak meg 48 órán belül akkor többnyire már halottnak tekinthetők..

Ezért ha tudsz linkelj már nekem olyan oldalt ahol leírták hogy megtalálták..oké?

Én egyenlőre csak annyit tudok, hogy itt kint örültek a 2 nap jó időnek és rengeteg rendőr, önkéntes kereste, rengeteg területet néztek át, de még mindig van terület ahol nem voltak.

2012. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. ha tudtok vmit írjatok. köszi
2012. okt. 7. 20:43
 6/9 anonim válasza:

Csak egy kérdés: miért pont magyarul akarsz róla hírt kapni?

Ha Angliában élsz, akkor nyilván beszélsz angolul és tuti egy rakás oldal foglalkozik ezzel... Nem igazán értem..

A britt csak elírás ugye?

2012. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem angliában élek, csak érdekel mi lett vele, mert 4.e óta hallgat a magyar média
2012. okt. 8. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

April, az eltűnt brit kislány.


54:30 -tól

[link]

2012. okt. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!