Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik kategoriaba...

Nem tudom melyik kategoriaba tartozik a kerdesem, de a zsidoknak lejjebb vagy foljebb van az orruk a fulukhoz kepest?

Figyelt kérdés
Eddig en ugy tudtam, hogy az orruk lejjebb van mint a fuluk, de az egyik zsido ismerosom kepenel azt latom, hogy a fule van lejjebb mint az orra!

2012. okt. 9. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert valaki zsidó már rögtön fogyatékos is? vagy mi?

Enyhe rasszizmust érzékelek ebben a kérdésben...

Én is zsidó vagyok és semmi (külső) különbség nincs köztem és egy más vallású ember között!

2012. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

nem vagyok zsidó, de most néztem a tükörbe. Az orrom töve feljebb van, mint a fülem.

Különben is csak mese, hogy a zsidóknak másmilyen az orruk, mint a nem zsidóké.

2012. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Ez kb. akkora baromság, mint a szőke kékszemű árja faj...

Bár már többen próbálták hasonló morfológiai alapokon osztályozni az embereket, de eddig még mindig bebizonyosodott, hogy ez zsákutca.

Mint az ismerősöd példájából is látszik, ilyen is van, meg olyan is, tehát ez alapján nem eldönthető a dolog.

2012. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Ki kerem magamnak, hogy antiszemita vadakkal tamadj!

Ennek a kerdesnek semmi koze a vallashoz, ez szin tiszta GENETIKA!

2. koszonom a gyors valaszt, beigazolodott, hogy megiscsak jol tudtam korabban.

2012. okt. 9. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom hogy hol van az orruk a fülükhöz képest de azt tudom hogy jval nagyobb oruuk van a többi embernél,valószínűleg a sok hazudozástól
2012. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig eszembe se jutott, h ilyesmit figyeljek, de nekem tleg lejjebb van, mármint az orrom. ( aki m+eg nem ismerne: zsidó vok ).


@ tegnapelôtt ( 10-9 ) 23:29 :

Szerencséd, h ezt a hazudozós dolgot nem Cyrano de Bergeracnak sütötted el, aki ugyan nem volt zsidó, de híresen nagy orra volt, amivel sok hozzád hasonló nem túl okos de nagyon pimasznak a halálát okozta, mivel nem csak híresen nagy orra volt, hanem híresen jól is vívott.


Nem hinném, h támogatta volna az orr mérete ´´es a hazdozás között feltételezett kapcsolatot.


A híres orrmonológját megelôzô jelenetben - többek között - ezt mondja:


"amerre járok szerte szét e honban

igazság cseng sarkantyúként nyomomban."

2012. okt. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!