Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Növényi részek szállítása az...

Xenil kérdése:

Növényi részek szállítása az Usa-ból magyar országra legális?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fent vagyok egy külföldi fórumon és szeretnék pár vesszőt kérni dugványozni. Megkérdeztem pár forumozót azt mondták szivesen küldenek, de csak akkor hogy ha meg tudom nekik mutatni, hogy ez legális, mert ők sem tudják pontosan. Valaki megtudná mondani, hogy legális e és angol nyelvű linket is csatolna.

Válaszokat előre is köszönöm!



2012. okt. 10. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen veccő? mert ha cannabis szár, az biztosan nem legális.
2012. okt. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

cannabis :D:D Amúgy, ha jól emlékszem magyarországon nem lehet génmódosított növény, termény, mag, akármi... Ugye az USA-ban a Monsanto eléggé erőszakosan terjeszkedik így ami onnan jön növény nagy valószínűséggel génmódosított lesz.


Persze googleban sok mindent megtalálhatsz még :)

2012. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Csak sima füge, és gránát alma vesszőkről lenne szó olyan fajták amiket itt nem lehet kapni.

ezekkel mi a helyzet?

2012. okt. 11. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Azokkal már csak nem lehet baj:D De ha keresel vmi termelői boltot akkor ott még tudnak + infót mondani. És magát a postázást is kérdezd meg, hogy átengedik-e határon meg ilyenek.
2012. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!