Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folytassam? (többi lent)

Folytassam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy általánosban 4 évig jártam kórusba,minden iskolai ünnepélyen szerepeltünk,de csak népdalok meg valami könnyűzene,semmi komoly...most kerültem fel középsuliba,és a suli leánykara is nagyon híres,olimpiai bajnokok,meg mindig énekelnek külföldön,és most egy álmom vált valóra,bekerültem ebbe a kórusba...amikor általánosban jártam énekkarra,nem szedtek külön minket szólamokra,így elég jól megy,bár a nagyon magas hangok nem jönnek ki,így ALT szólamos vagyok...sokan cikiznek ezmiatt,hisz általánosban énekórán nekem sokszor nem kellett énekelnem,mert a többiek nem énekeltek,csak én,és sokszor beszóltak,hogy hagyjam már abba mert én azt hiszem

hogy jó hangom van meg ilyenek...imádok énekelni,ez az életem,nem is tudom mi lenne velem ha nem énekelnék...:/ félek,h kicikiznek majd meg ilyenek...ami rossz,mert elég érzékeny vagyok...szerintetek folytassam az éneklést,vagy haggyam abba??


2012. okt. 10. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ceh... Ha örömödet leled benne nehogy abbahagyd. Az hogy most van pár iidóta, akik 1. közeledbe sem érnek 2. nyomorékok, kit érdekel? Amíg te jól érzed magad ne foglalkoztassanak ezek az emberek. Ha szerintük nem tudsz járni abbahagyod majd a járást, gyaloglást?:D


Ne tessék abbahagyni, csak folytasd, képezd magad és mutasd meg nekik mire vagy képes.

2012. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!