Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Péntek 13-án született emberek...

Péntek 13-án született emberek szerencsések vagy balszerencsések?

Figyelt kérdés

Péntek 13-án születtem, a testvérem is, de ő 9 évvel késöbb, mi szerencsések vagyunk vagy balszerencsések?

(Ha ez segít, mindig nyerek sorsjegyen, nem tom hogy csinálom, valahogy érzem a nyertes kártyát)


2009. aug. 6. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a péntek 13-ás cucc hülyeség.

Ha az ember beeteti magánál hogy "bazz péntek 13-án születtem egész életem szar lesz" dolgot akkor úgy is lesz.

Tökélete példa vagyok akár én is:(nem akkor születtem)de az a nap állítom az évben egyik legjobb napom volt egész nap boldog voltam röhögtem hülyültem a haverokkal és még sorolhatnám remek volt!És mikor bejöttem olyan 10-óra fele megnéztem ezt az oldalt és tele volt volt olyan kérdésekkel most péntek 13-án történt e valami rossz veletek?Erre én:El is felejtettem hogy ma péntek 13-a van :S. Szóval ne meséld be magadnak és akár szerencsés is lehetsz!

2009. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem balszerencsés vagy - amiért ilyen hülyének születtél. De inkább a szüleid azok.


Már hogy a fenébe befolyásolná az ember életét ilyen szempontból az, hogy mikor született? Nagyon szerencsétlen vagy, hidd el.

2009. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi legelső iró! Második iró: szerintem meg te vagy a hülye mert balszerencsés vagy!
2009. aug. 6. 13:51
 4/11 anonim válasza:
100%

A péntek 13.-a hülyeség:)

Nem kell aggódni nem befolyásolja a szerencsédet:)

2009. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én péntek 13-án ballagtam. És akkor mi van? Nem siklott ki az életem, nem lettem hajléktalan, stb.
2009. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én is péntek 13.án születtem, és nem is foglalkozok vele.:D Mert sztem én szerencsés vagyok.:D
2009. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
93%
ja és még annyit akarok, hogy szerencsés vagy, hogy ezen a napon születtél, és a testvéred is !!!:)
2009. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is 13.-án születettem de nem törődök vele..szóval nem érdekel ez a balszerencse,szerencsés cucc

14/l

2010. júl. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
az bal szerencsés aki augusztusban születik, én az vagyok.
2010. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:

aug.13.-án születtem és mégse vagyok balszerencsés sőt még szerencsés se :P

2010. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!