Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? :/

Tudnátok segíteni? :/

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok már egy ideje.. Két ok miatt is..

Az egyik, hogy iszonyat nagy önbizalom hiányom van...

Bevallom, hogy 87 kg vagyok, és ezmiatt mindig is úgy éreztem, hogy nem úgy viselkednek velem az emberek, mit egy "normális" lánnyal... Pedig amúgy szerintem nem lennék csúnya, csak az alakom.. nos... ez a zavaró tényező..

Pedig semmi baj nincs amúgy velem, legalábbis szerintem... Könnyen barátkoznék, csak sokszor zavarba vagyok a külsőm miatt...

És amúgy szerintem, és a barátaim szerint is aranyos, és barátságos vagyok, mindig őszinte, és én mindenkit elfogadok, bármilyen is...

És már egy ideje elkezdtem fogyókúrázni, már több, mint 10 kilót lefogytam, de nem tudom, hogy képes leszek-e valaha szépnek látni magam..


A másik.. van egy srác, aki naaagyon bejön, szinte más mondhatom, h teljesen beleszerettem.. (nem meglepő :) )

de ő ezt nem tudta, megismerkedtünk, néha beszélgettünk, de nem volt sose több...

és a sulinkban valentin napkor lehet névtelenül levelet küldeni egymásnak.. és én írtam neki egyet, hogy nekeem ő nagyon tetszik egy ideje, meg stb, és egy hét után írtam neki fb-on, hogy én voltam...

erre semmi különösebb reakciója nem volt, de mégis másként viselkedett velem, sokkal közvetlenebb volt, és jobban éreztem magam vele...

már kezdtem elhinni, hogy ebből lehet valami, mikor összejött a mostani bnőjével...

és én teljesen kiborultam..

a lány meg egy agyrém, és nem csak azért mondom, mert "elvette a pasimat"...

komolyan. ha köszönök a srácnak, mikor a csajszi is ott van, ő rögtön felháborodik, h miért köszönget más lányoknak, meg hogy ez már megint ki volt...

és a srác egy idő után nem beszélt velem, ha a csaj ott volt, vissza se köszönt...

de a lány nélkül mosolyogva köszön, még néha oda is jött, hogy hogy vagyok...

de ottvan a másik dolog, hogy mi van, ha nem jövök be neki, mert kövér vagyok, vagy csak barátkozni szeretne...

és én azóta is teljesen odavagyok érte, nem tudom elfelejteni... és minden este sírva alszok el, a suliba ha meglátom, kiborulok, és épphogy nem sírom el magam, és folyton lehangolt vagyok...

mit tegyek??? el kéne felejtenem, vagy talán van még remény...?

köszönöm előre is a válaszokat :)



2012. okt. 14. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Abszolút megértelek, ez egy necces dolog. :(

Szerintem először is, ha azok után, hogy bevallottad neki, amit érzel, nem jött össze veled, ráadásul egy másik lánnyal jött össze, akkor inkább hagyd! Nem érdemel meg Téged! Arra is megvan az esély, hogy nem jössz be neki vagy esetleg szégyellné, hogy nem vagy olyan karcsú. De az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Hidd el, sok pasinak a teltebb lányok jönnek be. ;)

Viszont a másik meg az, hogy ha kedves Veled, amikor nincs ott a barátnője, akkor azért valószínűleg érdekled őt vmilyen szinten. Ha megkérdezi, hogy hogy vagy meg mosolyog, akkor azért kedvelni tuti, hogy kedvel. Meg nyilván tisztában van vele, hogy Te mit érzel és biztos ez is jól esik neki. :) De vmiért mégis a másik lányt választotta sajnos. Szerintem addig semmi esetre se tegyél semmit, amíg nem szakít ezzel a csajjal. Egy idő után (ha végre feltűnik neki), idegesíteni fogja ez a viselkedés, a féltékenykedés és szerintem szakítani fog vele. Már ha normális a srác. Na és akkor léphetsz már felé, és ha tényleg normális, észre fogja venni az értékeidet!

És ha nagyon zavar, akkor addig próbálj még fogyni egy kicsit, de ezt tényleg nem rosszból írom, szerintem sok pasinak így is bejönnél, akik a duci csajokat szeretik, de ha Téged zavar, és magadnak nem felelsz így meg (mert CSAK magadnak kell megfelelned, senki másnak nem!), akkor fogyjál még, sportolj valamit. De ne vidd túlzásba, szóval ne akarj egy 40 kilós csont és bőr lány lenni (persze ez a magasságodtól is függ)!!!

Én nagyon-nagyon szurkolok Neked, remélem össze fog jönni! És ha mégsem, mert nem szakítanak majd, vagy tényleg nem akar majd semmit a srác Tőled, akkor úgy kell neki! Hidd el, rengeteget fogsz még találni!!!! ;)

2012. okt. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a kutyák játszanak "csontokkal".

A lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödbe! Pasiból meg van sok, hidd el nem ő az egyetlen... Van aki sokkal jobban megbecsülne!


"el kéne felejtenem, vagy talán van még remény...?"

Ezt neked kell eldöntened. Te tudod, hogy mennyire szereted és megéri-e küzdeni! Mindig megéri... Hisz mit veszíthetsz?!


Soha ne add fel! :)

2012. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem adj esélyt másoknak is, ne csak vele foglalkozz. Nekem is volt egy rossz időszakom, mikor csak egyvalakire tudtam gondolni, hogy miért nem jöttek vele össze a dolgok, meg ilyenek, de mikor találkoztam valaki újjal, akkor mindig könnyebb volt. Nem feledtette el velem Őt, de legalább valaki éreztette, hogy nem reménytelen a helyzetem és ha fel leszek rá készülve, hogy valaki belépjen az életembe és ott is maradjon, sikerülni fog.


Fél évig kb. csak sírtam :( De elmúlt és bár akikkel ezalatt a fél év alatt találkoztam, mára már nem beszélek, mégis jó volt anno, hogy nem zárkóztam el az új ismeretségek elől. Önbizalmat is adott:)


Szóval ezt tanácsolnám, hogy ismerkedj, szórakozz, aztán ha úgy kell lennie, úgyis a tiéd lesz, ha meg nem, akkor kár is volna foglalkoznod vele.


Szorítok!

2012. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat :)

Rengeteget segítettetek, komolyan :)

Úgy döntöttem, hagyom a srácot...

Az ő legjobb barátnője az én szobatársam (kollégiumban lakom) és én is nagyon elvagyok a csajszival, és mondta, hogy csak azért vannak egymással, mert helyesnek, szépnek tartják egymást...

És ha ilyen a srác felfogása, akkor inkább hagyom...

De tényleg köszönöm szépen a segítséget :))

2012. nov. 1. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!