Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar fogalmazás tudnál...

Dumbass :D kérdése:

Magyar fogalmazás tudnál segiteni? /cim :eggyel többen, mármint osztályba új tanuló érkezett és ehhez kéne segitség/

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
No, ha a kérdésedet le tudod majd írni magyar nyelven is, akkor talán segítséget is kapsz. Fuss neki még egyszer, mert ez így értelmetlen.
2012. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyar fogalmazásban tudnál segíteni? arról kell irni hogy év elején egy új tanuló jött az osztályba.....érted már???
2012. okt. 14. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csiszoljunk még rajta egy keveset:

Arról (nagy A) kell írni, (hosszú í, hogy elé itt kell egy vessző is) hogy év elején egy új tanuló jött az osztályba. (Csak egy pont) Érted (nagy É) már? (Írásjelhalmozás)


Nem az én értelmi képességeimmel van baj, hanem veled. Mi a kérdés, mit szeretnél megtudni? Ez nem derül ki az írásodból. Írjuk meg helyetted a dolgozatot? Az nem fog menni, s miért is tennénk. Szóval, mi a kérdés?

2012. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
segítség kéne..nem az hogy megcsináljátok hanem pl.:hogy miket írjak bele a fogalmazásba.....és légyszives ne köss bele az irásomba köszöntem...
2012. okt. 14. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogsz kapni. Ezzel a stílussal különösen nem. És elárulhatnád végre, miben kéred a segítséget. Miket kellene beleírnod? Ezt mi honnan tudjuk. (Megjegyzem kéne szó nem létezik.)

De ne panaszkodj, íme egy válasz:

Szeptemberben jött az osztályunkba egy új lány. Tavaly, amikor még hatodikos voltam csak hat lány és tizenhét fiú volt, de most már hét lány van. Fiú csak tizenkettő, mert többen elköltöztek. Sajnos Sanyi barátom is, akiről mindig puskáztam. Editnek hívják az új lányt, de szerintem ilyen név nincs is. Most ő puskázik rólam, amikor magyarból írunk dolgozatot. Szegényke, még nem tudja, hogy meg fog bukni.

2012. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez is jó!
2012. okt. 14. 12:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Oldalt tudsz ahol vannak ilyen példák?ugyanilyenek amit most irtál.
2012. okt. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!