Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Digitális kábel tv és az...

A Digitális kábel tv és az Analóg kábel Tv azonos a földi kábel Tv-vel mire jó a Digitális műholdas Tv adásnál?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz Digitális kábel Tv de azonos szolgáltató fogja üzemeltetni állítólag a műholdas Digitális Tv drága lett a lakás bérlőimnek.


Nem tudom mikor fogja a legtöbb Magyar Tv adó kikapcsolni Magyarországon teljes egészében a földi kábel Tv-t és a szoba antennás sugárzást, hogy helyette Digitális műholdas sugárzással lehessen bármelyik Tv csatornát fogni.


Lehetőleg értelmes és könnyen érthető válaszokat kérek ebben sajnos az értelmi képességem enyhe fokban korlátozót, viszont jogom van érzékelni a körülöttem zajló dolgokat bele értve Technikát és Technológiát is. Nem annyi választ kérek mint ha még csak 3-6 éves gyermek volnék, nem vagyok 6-13 éves gyermekek értelmi szintjén sem több mint 29 éves korom ellenére.



2012. okt. 14. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!