Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok lécci budapesti...

Kittike0423 kérdése:

Mondjatok lécci budapesti gimiket ahova 4.4-es átlaggal fölvennének! Szerintetek felvennének a Teleki Blankába?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
8.-as vagy, vagy át akarsz iratkozni?
2012. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyolcadikos vook
2012. okt. 16. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor pedig tudnod kell, hogy nem csak ezen múlik.

Felvételin is fog múlni, a 7.-es év végi, és a 8.-as félévi bizonyítványodból kiválasztott jegyek. Magyar nyelv, töri, matek, idegen nyelv biztosan. Az már más kérdés lesz, hogy a felvételi milyen nehéz lesz, és az átlag milyen jól fogja megírni. Ahhoz tudsz viszonyítani.

Amelyiket szeretnéd, azt megjelölöd olyan sorrendben, ahogy be akarsz jutni. Bármennyit megjelölhetsz, ha az elsőre nem vesznek fel, akkor második. Ez az egész csak rajtad fog múlni.

2012. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, de nem ez volt a kérdés:) Látom több ember szövegértési problémákkal küzd. Az én kérdéseimre is olyan válaszok jönnek, ami nem is oda kapcsolódik:) na m1. a kérdés az hogy melyik gimi olyan szintű hogy a 4.4 es átlagúakat általában felveszik? meg h ajánljatok sulit neki. én sajnos nem tudom mert nem vagyok budapesti:)
2012. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló nem ez volt a kérdés nem vook hülye tudom hogy megy ez a felvételis dolog !!!!!! ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább ne is válaszolj !!!
2012. okt. 17. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!