Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatnám meg Kanda...

Hogy csinálhatnám meg Kanda 3. egyenruháját?

Figyelt kérdés

Na szóval, szeretnék egyszer Kandát cp-zni, a 3. egyenruhájával (fekete-piros) valószínű meg tudnám csinálni a ruhát csak kabát kéne egy sima fekete tudjátok olyan Kandás. Ja és persze Mugen. Meg tudom csinálni valahogy Kanda katanáját? vagy muszály leszek rendelni valahonnan?

a hajamat egyenlőre növesztem és mivel barna a hajam így fekete színezővel befesteném és kész. Segítseteek! hol tudnék olcsón kabátot venni?



2012. okt. 14. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Kéérlek segítsetek >< amúgy miért írta át a kulcsszavaknál a Kandát Kanadára?!!
2012. okt. 14. 20:51
 2/5 anonim válasza:

talán mert rosszul írtad ki a kulcsszavat

én nemvagyok jó ruhatervezésben, de ha te azt mondod hogy igen akkor szerintem saját magad készítsd el a ruhát, csak egy kabátot vegyál azt kész

egyébként meg jó ez az ötlet

2012. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát végülis egyik ismerősün varrónő és vettünk anyagot meg megbeszéltük hogy kell és ő megcsinálja kardot meg már megrendeltem :)
2012. nov. 9. 18:22
 4/5 anonim válasza:
ezesetben nemtudom min parázol annyira hisz van egy varrónőd, akkor már nincs okod aggodalomra
2012. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem most parázok -,- ha látnád ezt a kérdést régebben írtam ki és mostanság találtam varrónőt......
2012. nov. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!