Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tesóm nem hagyja, hogy...

A tesóm nem hagyja, hogy facebook-ot csináljak mivel győzzem meg?

Figyelt kérdés
A tesóm nem hagyja,hogy facebook-ot csináljak, de mondjuk csak azért akarok facebook-ot, hogy tudjak barn buddyzni nem tudsz olyan helyet ahol tudnék a facebook-on kivül vagy ha nem akkor, hogy tudnám meggyőzni a tesómat?

2012. okt. 14. 20:12
 1/3 anonim válasza:
Mondd h a face jó mert olyan ismerőseiddel is tudsz beszélni aki messze lakik, meg h igazából te csak játszani akarsz azzal a barn izével:) am hh nem engedi? bátyád v nővéred van?
2012. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

báttyám és aki eddig irta a kérdéseket annak a tesója vagyok

és én is evel próbálkoztam de azt mondta hogy nem csinál és kész!

2012. okt. 14. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már ne fáraszd magad titokban csinálta de azt is meg tudta de nem baj mert hagyja csak azt mondta hogy ha túl sokat fogok írni valakinek vagy túl sokat fogok like-olni akkoor letíltsa de megmondtam az elött hogy mi a jelszavam és most megváltoztattam és nem tudja letíltani és most akármit csinálhatok vele.
2012. nov. 10. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!