Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy szomorú/megtört/lelkét...

Egy szomorú/megtört/lelkét rombolt gyereknek hogy lehet elképzeni hogy az élete még jóra is fordulhat?

Figyelt kérdés

elnézést kérek minden cigánytól de ti vagytok életemnek rombolói.

ti tettetek tönkre és ti miattatok lettem őrült megszállott cigány gyűlölő.

vertek/szindtok/utáltok és minden mást tesztek mej nem jó.

a bennem lévő szeretetet az emberiség és irántatok, a ti fajtátok pusztította el.

miért vertek mást amikor még nem is ismeritek?

miért szidjátok az anyját másnak miközben még 1x sem láttátok?

miért vagytok patkányok a magyar nép iránt?

én régen kedveltelek titeket míg meg nem ismertem belülről az összes cigány lelkét. :'(



2012. okt. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ekkora gyűlölet feloldani nem egyszerű, azonban sikerülhet^^ Próbálj ezekről beszélgetni másokkal, főleg családon belül vagy legjobb baráttal. Ha kell vegyél igénybe segítséget (pszichológus, vagy ehhez hasonló szakember).


Amiért talán kapni fogok pár kommentet^^ Keresd Isten útját, függetlenül bármilyen egyháztól is. Aztán keress fel egy egyházaktól független gyülekezetet akár.

2012. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

többször imádkoztam istenhez hogy bár meg változnának a cigányok de semmit se tett.

be kell látni hogy ők menthetetlen őrült patkányok (ha te is cigány vagy akkor elnézést kérek tőled) (te más vagy első meglátásra) de a lényeg a kérdésben hogy én ne rohanjak a bűnbe azzal hogy egy egész osztály ki irtok 1 vagy 2 borotvánál élesebb késsel.

nem akarok sithre kerülni de nehéz vissza tartani magam és már a psichológusom se tudja telljesen lenyugtatni a gyűlöletetm.

és így nem maradt más választásom mint ehez az oldalhoz fordulni azt a kockázatot vállalva ezzel hogy simán kidobhatnak e-miatt (oldal társam érzelmeit megsértése okáért)

2012. okt. 19. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el tanulni önvédelmet (box,MMA, stb...). Kezdd el megvédeni magad, azonban ügyelj rá, hogy ez ne csapjon át kezdeményező agresszivitásba, hiszen akkor lesüllyedsz a cigányok szintjére.


Istenhez meg kell térned, át kell adnod neki az életed, hinned kell...


ui.: Nem vagyok cigány és csak annyit mondok, hogy az egyik cigány-központban lakom. Amit még mondani szeretnék: Nem mindegyik ilyen, nagyon nagyon, de nagyon kevés van köztük amelyikük rendes.


Egy példa arra, hogy mégiscsak cigány vér folyik az ereiben... : Ismertem a palit, egy kocsmában volt felszolgáló 6-7 éven át, egy minőségi, étteremmel rendelkezőben. Na szóval vele utaztam egy buszon, jöttek az ellenőrök[távolsági busz], nem volt jegye és még a nevét is letagadta, ennyit erről.

2012. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
találkoznék szivesen egy rendes cigánnyal
2012. okt. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!