Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Automatikus (inkasszós)...

Automatikus (inkasszós) fizetésnél, ha évekig nem volt a számlámon semmi, akkor követelőzhetnek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy évekkel ezelőtt a videbb-n egisztráltam, és a paypal kártyámmal fizettem egy hónapos prémium tagságot. Viszont, csak akkor az egyszer volt rá szükségem, így feledésbe merült az egész. Igaz, minden hónapban jött az sms, hogy sikertelen kártyás vásárlás a videobb-nél. De ezzel mit sem törődtem. Most viszont, pont akkor jött, amikor gép előtt ültem, és persze a paypal is küldött egy értesítőt, amiben a következők vannak:

Your automatic payment did not go through


Dear Mónika Barna,


We've tried to process your automatic payment several times, and it is now past the original due date. You should contact VBBCOM LIMITED to pay what you owe.


Here are the details:



Amount: €9.99 EUR

To: VBBCOM LIMITED

For: 30 days Premium Membership for videobb.com

Automatic payment ID: I-DP0B01DP20R9

Payment due: Oct 17, 2012 Failed

Outstanding balance: €129.87 EUR

Customer service website: *****

Customer service email: contactus@videobb.com

Customer service phone: +852 30522601


Ilyenkor mi van, ha jól értelmezem, akkor 130 Eurós tartozásom van, és azt be is kell fizetnem?

Köszönöm



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 17. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!