Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1400 ft-os órabér gyermekfelüg...

1400 ft-os órabér gyermekfelügyeletért, milyennek számít? Jó/kevés?

Figyelt kérdés
Nincs szakképzettségem,csak egy hölgy megkeresett azzal,hogy a 2 gyerkőcére kellene heti pár alkalommal vigyázni,+ némi kis takarítás.

2012. okt. 18. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez 220 ezer Ft-os havi fizetés!
2012. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nettóban ráadásul. Durván jó pénz. A fél ország ennek a feléért-harmadáért dolgozik. A másik fele meg munkanélküli.
2012. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Avassatok mar be emberek hogy ezt mire alapozva szamoltatok ki...Vilagosan oda van irva hogy heti par alkalomrol van szo, nem napi 8 orarol.


Szerintem nem rossz osszeg egyebkent, vannak emberek akik orankent 500 forintert turnak burgerszoszban a mekiben. Ehhez kepest jo vagy nagyon szerintem:)

2012. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen,heti 3-4 alkalomról lenne szó.
2012. okt. 18. 16:28
 5/7 anonim válasza:
Szia. Szerintem is reális. Én 1100/óra-t fizetek, hetente pár óráról van szó. Egy gyermek. Takarítania, más házimunkát végeznie egyáltalán nem kell.
2012. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,de adót is kell(kellene)fizetni utána!:p
2012. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,de időközben kiderült,hogy a nő nem teljesen normális...

Nem csak gyerekfelügyelet lett volna,hanem.... amolyan "csajos dolgok" is... Tehát visszamondtam! :D

2012. okt. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!