Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Látta valaki ezt a filmet? Ha...

Látta valaki ezt a filmet? Ha igen megtudnátok mondani a címét?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy filmet és nem jut eszembe a címe aki rá ismer vagy látta a filmet azt kérem hogy írjon. Ez egy fantasy film volt és egy mágusról szólt aki át tudott alakulni Karvallyá (madár) szó volt benne egy másikról is aki túl sok időt töltött állati alakban (medve alakban) és úgy maradt volt benne valami kisértő féle egy gebesz aki vadászott rá és meg kellett tudnia a nevét ahoz hogy legyőzhesse egy sárkány aki beszélt és megválaszolt 3kérdést a filmet 1995 és 2004 közé tenném de nem biztos hogy ez helyt álló szóval látta valaki?

2012. okt. 18. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Földtenger!:D
2012. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez a film engem is érdekelne
2013. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-es, te le vagy maradva:) Mondom,

Földtenger kalandorai

abban üldözte gebesz a srácot!!:S:) Ha meg téged is érdekelne, hát akkor gondolom nézd meg!!:D

2013. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Rákerestem de nekem egy ilyen animációs mesefilmet adott ki
2013. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vagy ja nem bocsi én a Földtenger varázslóját írtam be.

ÉN bocsi és köszi :D

2013. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:))
2013. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!