Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok postán csomagot...

Hogyan tudok postán csomagot elküldeni?

Figyelt kérdés
Elkellene küldenem (kb 70km-re) egy kb 4kg csomagot. Hogyan kell ez csinálni? Bemegyek a postára és leadom? Előtte bekell csomagolnom vagy az az ő dolguk? Nagyából mennyibe kerülne? És a csomagnak az árát hogy kapom meg? (mert eladtam). Csak ugy tudja átvenni ha előtte leadja az illető a csomag árát?
2009. aug. 7. 20:10
 1/4 anonim válasza:
Szia!Ajánlottan tudod ami 220 ft.És a csomagot jobb ha te csomizod be és a cim és a nevet is ráirni jobb.A csomag feldása utoljára a 4 kg-s 1550 volt nekem.
2009. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a csomag árát hogyan kapom meg? A vevő részéről? Vagy csak akkor tudja átvenni a csomagot ha az én címemre feladja a pénzt? És mi a gari arra hogy annyi pénz van benne?
2009. aug. 7. 21:46
 3/4 anonim válasza:
Fuu bocsi azt viszont nem tudom.
2009. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utánvéttel kell feladni.

A postás csak akkor adja át a cimzettnek a csomagot, ha az utánvét összegét kifizette.

A posta ezután az összeget kifizeti neked.

Erre van nyomtatvány a postán.

2009. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!