Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lenne jó ötlet...

Nem tudom mi lenne jó ötlet felépésre!?

Figyelt kérdés
Az alapítványi bálat minden évben megrendezi az iskola.Most mi választunk táncot vagy ötletett és zenét csak nem tudom milyen ötlet lenne jó.Már gondoltam arra ha lekapcsolják a fényeket akkor világítós karkötövel táncolni és világítós szemcsivel vagy valami ilyesmi nektek nincs ötletettek? Nem sokárra el kell kezdenünk a próbákat és semmi ötlet nincs arra már gondoltunk hogy mindenki kedvenc számát egy mixben de az sok meló lenne de megpróbáljuk.de még akkor is ott van a műsor nem akarunk olyat hogy valami unalmas legyen.most felsősök vagyunk és ott llesznek az alsós tanárok is és ők nem szerették a múlt évi régi osztályuk előadását mi egy olyat szeretnénk ami jó kissé vicces mégis laza és nem 3 éveseknek való a kicsik repülós meg micimackósokkal szóktak jönni de tényleg valami jót szeretnénk.Köszönöm szépen előre is a segítséget!

#mix #zene #tánc #bál #alapítvány #alapítványiest
2012. okt. 19. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem az év slágere legyen az: ééééés Gangnam style x)
2012. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szerintem is jó ötlet.De lehet hogy foglalt ez a zenede,hátha.A zenével már meg vagyunk de milyen műsor kéne??
2012. okt. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!