Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pólónyomtatás? Help! Bordó...

Pólónyomtatás? Help! Bordó színű,95%-ban pamut, általam vitt pólóra szeretnék fehér hátterű képet nyomtatni (tehát nem csak formát, hanem négyzet alakú képet)

Figyelt kérdés

Saját pólóra szeretnék nyomtatni egy képet, de ahol érdeklődtem, ott azt mondták, hogy ezt a képet erre a pólóra nem tudják kinyomtatni, a fehér háttér miatt (pontosan nem értettem, mivel más felsőkre is tudnak fehér színt nyomtatni, de valami a színekkel volt baj és azzal, hogy "pecsétes" a kép. Eléggé nem volt tiszta számomra a magyarázat. Illetve az, hogy ezt miért nem jelzik előre. ) és ehhez egy amúgy is egy többmilliós gép szükséges, és kevés helyen csinálnak ilyet. Én viszont mindenképp szeretném megcsináltatni. Így szeretném, hogy kinézzen:

[link]

Legyen szíves írjon az, aki ért ehhez, és tudja, hogy miről van szó, mert abban a pólónyomtatóban sem volt semmilyen kikötés a képpel vagy a pólóval kapcsolatban, ahol próbálkoztam, és mégsem tudták megcsinálni. Neten nem szeretnék csináltatni, mert ott csak olyan póló fazonokat találtam, ami nem az én stílusom, ezért ha valaki tud Budapesten/Székesfehérváron vagy közelében ilyen helyet, ahol pontosan ugyanígy csinálnák meg a képet, legyen szíves írjon.



#pólónyomás #póló nyomás
2012. okt. 19. 23:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 21. 18:44
 2/2 A kérdező kommentje:
Utána néztem és azt olvastam, hogy ők nagy darabszámú nyomtatást vállalnak. Legalábbis ezt írják, azt nem tudod véletlenül, hogy egy póló nyomását is vállalják-e?
2012. okt. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!