Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki leforditana nekem,...

Valaki leforditana nekem, hogy mit mondd a srac a videoban?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=aNMsiS8PH0w&feature=plcp


Nagyon fontos lenne, szeretnek mindent tudni Amanda Toddal kapcsolatban. Nagyon meghatott.



2012. okt. 20. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
pff
2012. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mindenki a sírásról beszél, én pedig kezdek bepánikolni mint Amanda Todd.

Első sorban nyugodj békében Amanda.

Ez nem volt helyes, egyáltalán nem volt az.

Megnéztem a videóidat és valaki szólt nekem, azt mondta feliatkoztál a csatornáimra.

Rájöttem hogy több száz ember ír nekem, kérnek segítséget tőlem. Mi lett volna ha lett volna esélyem hogy segítsek neked, de nem tudtam.

Olvasgattam oldalakat, néztem videókat, te annyira tehetséges voltál, annyira gyönyörű.

Az emberek azt mondják megérdemelted?! Nem, ezt senki nem érdemli meg hogy ilyen dolgokon menjen keresztül.

Te megtettél mindent azok ellen akik akik ellened voltak, követtek.. Ki tette ezt?

Milyen ember képes arra hogy ne kegyelmezzen valakinek, hogy ennyire felfújjon egy dolgot hogy aztán az illető meg akarjon halni.

És még azt mondjátok hogy megérdemelte?! Ti nem vagytok emberek, egyáltalán nem!

Nem értem mi bajotok van. Hogy valakit annyira mélyre sűlyesztetek hogy ne akarjon már ezen a földön élni.

Több száz ember él odakint. A tinik öngyilkossága nagyon gyakori. Ennyire kib....-ul gyakori. Mert senki nem kegyelmez senkinek!

Mi mind követünk el hiákat. Én is követek el hibákat. Mind hazudunk. Én is hazudok.

Nem értem hogy lehetnek ilyenek az emberek.

Amanda próbált véget vetni a zaklatásoknak.

Ez nehéz nekem, mert mind próbálunk a zaklatások ellen tenni valamit.

De őt annyira rosszul érintette hogy megölte magát.


- Ez körülbelül a fele. Igazából "semmit" nem mond.

Sajnálkozik és szídja azokat akik erről tehetnek.

2013. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!