Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársam ha meglát...

Az osztálytársam ha meglát egy iPhone os valakit pl. : gyereket, gimist, felnőttet akkor azonnal azt mondja snob mert neki nincs ebből az én valódi kérdésem az hogy az emberek miért ilyen irigyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

nem feltétlenül irigységből mondja. nagyon sok ember van aki úgy gondolja, hogy csak azért megvenni valamit mert menő (ne tagadd, semmivel sem jobb vagy okosabb mint amit fele pénzért lehet venni), csak a "presztizs" árát kifizetni hülyeség, pazarlás, és fellengzés.

pl én is így gondolom. egyszer találtam is egyet (3ast, akkor az volt a legújabb), de annyira hidegen hagy hogy rögtön el is adtam, és az árából vettem értelmesebb dolgokat (le volt merülve, nem tudtam visszajuttatni a gazdájának, meg nem is keresték ott ahol találtam, kérdeztem)

2012. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%

"nem feltétlenül irigységből mondja. nagyon sok ember van aki úgy gondolja, hogy csak azért megvenni valamit mert menő (ne tagadd, semmivel sem jobb vagy okosabb mint amit fele pénzért lehet venni), csak a "presztizs" árát kifizetni hülyeség, pazarlás, és fellengzés. "

De , okokkal te sem tudod alátámasztani amit írsz.... annyira bírom ,hogy a 2012/11 es évben divattá vált az apple-t szidni..

Elmondom miért vesznek iPhone-t az emberek: A legkönnyebb használni a telefonok közül ,gyönyörű kijelző , jelenleg nincs nála gyorsabb, nagyobb teljesítményt nyújtó androidos telefon ( az 5 ről beszélek).

Siri - > ettől sincs jelenleg jobb virtuális asszisztens.



Van igazság abban is amit az első mond , mert tényleg vannak emberek akik azért veszik mert csillog az alma a hátulján , de a többség nem ilyen....


De kérdezd meg a barátodat ,hogy miért van Nike/Adidas/Converse cipője , miért nem elég neki a kínai , amikor abban ugyanúgy tud járni negyed annyiért?

(mert gondolom nem a kínaiban vásárol)

2012. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem az iphone t hozom vitába ugyanis tudom milyen jó!
2012. okt. 21. 17:51
 4/5 anonim válasza:
100%
nem neked szántam , az első válaszolónak , mivel enyhén érezhető volt benne ,hogy szar az iPhone -> "(ne tagadd, semmivel sem jobb vagy okosabb mint amit fele pénzért lehet venni)"
2012. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja ok
2012. okt. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!