Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sony ericsson xperia x8 root...

Sony ericsson xperia x8 root probléma?

Figyelt kérdés

valaki tudna segiteni xperia x8 amra új romot akkartam tenni de root oltam superoneclick el Busy box ot feltetem root explorert is minden ahogy kell és nem lép be a recovery menübe hozzá teszem már volt rajta 2 rom a multkor vissza tetem a gyárit mert meguntam az új romot és 2x sikerűlt meg nyitni a recovery menűt de viszont mikor feltetem a romot csak a sony ericsson feliratig jutot ezt eljátszota 2x ujra tettem 3 x ra már a recovery menübe sem lép be


valaki aki ért hozzá pls segitsen.

köszi


2012. okt. 21. 10:54
 1/1 Wadmalac ***** válasza:
SEUS-szal vissza kell állítani a gyári 2.1-et. Utána én a roothoz és a recovery felrakáshoz inkább a flashtool-t javasolnám. Ott is két kattintás az egész, nekem még sosem volt vele gondom. Ha a recovery-t nem éred el, úgysincs más megoldás mint vissza a gyári romhoz SEUS-szal.
2012. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!