Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz? Narusaku...

Te mit gondolsz? Narusaku vagy Naruhina lesz a felállások szerint?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha lesz, akkor egyértelmû Naruhina.
2012. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
igen, HA LESZ, akkor NARUHINA
2012. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hááát szerintem narusaku
2012. okt. 22. 21:25
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Te olvasod a mangát?

1. vagyok.

2012. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is NARUHINA mert az ANIMÉBEN is ovlt már az a rész mikor Sakura aztmonda Narutonak hogy szereti(de persze tudjuk h nemigazából, és ezt naruto is tudta), és NAruto nem mutatott különösebb érdeklődést. Szerintem már nem szereti! De Viszont a MANGÁBAN már volt egy olyan rész(az animében még nem) mikor Naruto mondott valami tök kedvesett Hinatának!( nem idézek, mert pontosan nem tudok, hülyeséget meg nem akarok mondani!)

És hallottam valahol hogy a következő Naruto filmben a szerelem lesz a fő dolog!(nem bizt. de én ezt hallottam)

2012. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Amirôl az elôttem válaszoló beszélt a kedves beszédrôl az hamarosan lesz az animében is.

Egyértelmû a Naruhina. :D

2012. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
nem lesz semmi megmondták a készítők hogy semilyen szerelmi szálakat nem akarnak.
2012. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

ez azért hangzik furán, mert akkor minek raknak bele ilyen részeket, mint amikről az előbb is írtak

2012. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen valoban a szerelemröl szol a movie 6 a road to ninja de a NARUSAKU-ról.Ezt nem én találtam ki hanem igy van. nézzétek meg ezt az oldalt www.narutofangroup.webnode.hu ott mindig a legbiztosabb infok kerülnek ki a vendégkönyvből.
2012. okt. 23. 15:12
 10/15 Malats ***** válasza:
A mangában lopikula a szerelem. Nincs, és remélem nem is lesz. Bár, ha megjelenik Sasuke, Sakura biztos görcsölni fog.
2012. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!