Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szexpartnerkereső webhely...

Szexpartnerkereső webhely vagy szexpartner kereső webhely vagy szexpartner-kereső webhely. Melyik a helyes?

Figyelt kérdés
Valaki így, valaki úgy használja, mi szeretnénk helyesen. A válaszokat előre is köszönjük!

2012. okt. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy egész weboldalatok van, és csak ez a kérdés? Nem kell az egész oldalt lektorálni? Vegyetek fel korrektornak!:)

A harmadikat írnám ki.

Az elsőt talán nem lektorálnám, de jobb a harmadik.

2012. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Jó olvasást! :)

2012. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Agent K! Nem voltam lusta megnézni amit küldtél. 122. pont: "Ha az alkotóelemek egyike

sem ragos, a kapcsolat jelöletlen: kincskereső = kincs(et) kereső"


Szóval a szexpartnerkereső a helyes mert szexpartnerkereső = szexpartner(t) kereső?


Köszönöm a linket. Nagyon hasznos!

2012. okt. 22. 00:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Tudunk helyesen írni és valahogy megéreztük azt is, hogy az első a helyes, de megtévesztő a rengeteg elírás ezért kértünk segítséget.
2012. okt. 22. 00:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg lektor vagyok, ezért válaszoltam, és ezért érdeklődtem.
2012. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!