Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó sorozatot keresek valaki...

Jó sorozatot keresek valaki írhatna párat?!

Figyelt kérdés
Szeretem pl. a Supernatural-t, Teenwolf-ot meg az ilyeneket végül is a kicsit romantikusabb vonal sem áll távol tőlem. Minden esetre az izgalmasabbra fogott sorozatokat jobban szeretem. A nyálas sorozatokat mellőzétek (Nagyon nem vagyok oda értük!!!)!Előre is köszönöm.

#izgalmas #érdekes #kicsit misztikus
2012. okt. 22. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én amit nagyon szeretek az a Vámpírnaplók..
2012. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a skins-t ajánlom, abból is a 3. évadot. Csak figyelj, hogy az eredeti legyen, amiben Effy Frebbie Cook stb. vannak, és ne a koppincs, mert az nagyon szar. Nekem ez a kedvenc sorozatom. Minden megtalálható benne. De még az odaát is jó :D
2012. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces a The Big Bang Theory, magyarul Agymenők. Meg az Így jártam anyátokkal (How I met your mother).
2012. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 andreandi ***** válasza:

A "24"c. sorozatot ajánlom, ennél izgalmasabb nincsen. 8 évad, Kiefer Sutherland a főszereplő, terrorelhárításról szól LA-ben.

A másik a "Touch".

Maffiózók, The Big Bang Theory, LOST, Dirty Sexy Money

2012. okt. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Once Upon A Time

Awkward

The Pretty Little Liars

Trónok harca

2012. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Arrow

The Walking Dead

2014. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!