Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Berakhatom a kontaklencsét...

Berakhatom a kontaklencsét néha ugyanabba a folyadékba, vagy tényleg muszáj minden nap cserélni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom azt mondta hogy amikor már majdnem a fele dobozt elhasználta,csak kétnaponta szokta cserélni.a füzetben amit az optikustól kaptam pedig az állt hogy nem szabad.viszont amikor begyakoroltatáson voltam akkor lehetett.szóval most összezavarodtam.bármilyen tanácsrá nyitott vagyok

2012. okt. 23. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Abba ázik le a baktérium és kosz a lencséről... nyilván nem tenném abba vissza mégegyszer a lencsét. Nem is nagyon értem minek ezzel veszélyeztetni a szemet, lehet venni olcsó fajta folyadékot is, nem csak 4000 ft-osat. Ha ez a gond...
2012. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.na majd utánanézek jobban ezeknek a folyadékoknak:)
2012. okt. 23. 20:04
 3/4 anonim válasza:

Én egy héten ha kétszer cserélem!!

Én érzem, hogy mikor kell kicserélni a folyadékot. Olyankor már irritál, szúr, ég viszket, minden baja van.

2012. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 egyszer meg majd érzed ahogy ég a szemed, vörös lesz, és végleg megvakulsz... biztos megéri.
2012. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!