Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biológia órára kéne egy...

Biológia órára kéne egy komolyabb prezentáció Szövettan címmel. Én egy kicsit komolyabbra gondoltam egy "sima" PowerPoint-nál. Tudnátok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Valami 3D-s animációkkal telerakott bemutató videót szeretnék készíteni, sok effect-el. Tudnátok ajánlani valami programot amivel készíthetek ilyen? (A program kezelhetőségi nehézsége most nem probléma.)

2012. okt. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
"prezi" ha jól tudom az adobe csinálja nagyon látványos
2012. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem a kérdésedre válaszolok. nekem az a tapasztalatom, hogy akármilyen fura, de egy ilyen előadásban, nem a prezentáció a legfontosabb, hanem az amit elmondasz közben az nagyon jó legyen. a prezentáció egy eszköz amivel segíted ezt. de az, hogy a többiek élvezni fogják e az előadást az a verbális részen múlik. annyi unalmas előadást láttam mindenféle giccses prezentációval, hogy nah...


szóval, ha fontos neked, hogy jó legyen, szerintem jól szerkeszd meg miről fogsz beszélni és próbáld el otthon. mond végig az egészet.

2012. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. okt. 23. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet akár milyen szuper 22. századi 4Ds animációd is, ha hozzá 0 tartalommal rendelkező unalmasan összeállított szöveget mondsz akkor be fog aludni rajta mindenki!
2012. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!