Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha álmomban kihullanak a...

Ha álmomban kihullanak a fogaim, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Már több,mint 2 hete szinte minden éjjel ugyanazt álmodom,kihullik 1 v akár több fogam is. Megkérdeztem pár embert, akik azt mondták,h ennek a halálhoz van köze. Ti hogy tudjátok,mit jelent??

Régebben is volt,mikor ezt álmodtam, de elmultak,csak most megint előjöttek...

Köszi a válaszokat!


2009. aug. 9. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogfájás, foghullás: Komoly betegséget jelenthet, de olykor a halál „előfutára” is az álomban..
2009. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Haláleset.

Tudom furesz, meg babona az egész (és komolyan nem igazán hiszek az ilyenekben), de eddig nekem mindig így volt. :S

2009. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is hallottam, hogy a halalhoz van koze, de mivel napkozben is eszembe volt az alom, igy elmentem a fogorvoshoz, es azota nincs gondom, meg lyukas fogam sem. ;)
2009. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
félelem. valaminek, valakinek az elveszitésétől
2009. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem is voltak ilyen álmaim az utóbbi években. tökre megnyugtattok, köszönöm :D
2009. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor jelent halált, ha véres. Ha nem, akkor nincs gond a babona szerint.
2009. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen,h ien hamar válaszoltatok :)
2009. aug. 11. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ideje fogorvoshoz menni.
2010. júl. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
-.- semmi baja a fogaimnak, ezt csak álmodom... majd 1 éve irtam ki a kérdést, de még most is sokszor álmodom ezt és gyakran arra kelek reggelente, h probálom kiszedni a fogaimat... ez nem normális dolog... de fogorvos ide felesleges, ő nem segitene semmit, nem tudna segiteni, meg nincs is min segiteni...
2010. júl. 15. 12:01
 10/10 anonim válasza:
Babona ide vagy oda, nekem eddig 4x hullott ki àlmomban a fogam, volt hogy a tükör elött szedtem ki volt hogy húztam és eltörött.. Mind a 4x meghalt a csalàdomban valaki, az utolsó ilyen àlmom most nyàron volt, akkor két ràgófogam hullott ki és az egyik vasból volt, mondanom sem kell hogy rà 2 hétre meghalt az egyik jó baràtom motorbalesetben. Ma megint àlmodtam foggal, az alsó szemfogaim és a közötte lévők hullottak ki. Előre félek! A csalàdnak màr előre szólok, főképp a mamàmnak hogy óvatosan. Nem tudom milyen képesség ez, de nagyon durva.
2013. okt. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!