Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmomban kiabálok, amivel...

Álmomban kiabálok, amivel otthon mindenkit zavarok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már több éve nagyon rosszul alszom. Általában magamra zárom az ajtót, mert járkálok is néha álmomban, de szinte kivétel nélkül minden éjszaka beszélek/kiabálok/sírok/csapkodok álmomban. Nagyon zavaró! Szüleim három csukott ajtón keresztül, a ház másik végében is hallják néha. Reggel sosem emlékszem, s ez eléggé idegesítő. Nem mertem soha még csak osztálykirándulásra sem elmenni emiatt. Szerintetek mit csináljak? :S
2011. jan. 31. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj először pszichiáterhez, ő majd megmondja, mi a gáz és esetleg szakirányú vizsgálatokra (alvásközpontok) irányít.
2011. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ennek pszichológiai oka van. Nem azt mondom, hogy beteg vagy, vagy ilyesmi, csak van egyfajta lelki problémád ami ilyen téren jön elő.
2011. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva nem hiszek az ilyen pszichoblablákban :S

Szóval én jól elvagyok, nem hiszem hogy álmomba kéne "kiélnem" magam, megteszem, én ébren is.. : D

Valami más ötletetek nincs? :S

2011. jan. 31. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A "pszichoblabla" az orvos, és neked szükséged van rá...nagyon is sajnos, ez nem normális dolog. Hallgass az előző válaszolókra és menj el, mert ez csak rosszabb lesz.
2011. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor meg nem tudom hogy működik egy ilyen? egyáltalán kihez mennyek? Meg akkor mit csinálnak? Szaal értitek, nem tudom hogy derítik ki hogy mi miatt lehet ez meg.. mdinenféle
2011. jan. 31. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is írj értelmesen légy szíves.

Nem tudom hány éves vagy, de azt írod a szüleid is hallják. Tehát akkor nekik szólj, hogy szeretnél elmenni kivizsgáltatni ezt a problémát. Elmehetsz először háziorvoshoz, elmondod, hogy alvásproblémáid vannak évek óta, elmondod mik a tünetei, és legyen szíves beutalót adni valahová. Ez valószínűleg pszichológus lesz, ide egyből el is mehetsz, de az orvos is tud neked jót ajánlani. Annyi, hogy odamész és beszélgettek. Nem csinálnak veled semmit. Aztán esetleg kivizsgálhatnak, CT vagy egyebek, hogy nincs-e szervi probléma, de szerintem erre nem lesz szükség, mivel ezek lelki eredetű dolgok. Ennyi.

2011. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (egyébként bocsi, tényleg nem írtam valami értelmesen, de már kicsit lassan forognak a kerekek... 18 éves vagyok egyébként, és elmentem már ezzel háziorvoshoz, de nem érdekelte túlzottan, azt modnta először ki kéne deríteni, mirét fáj kb midnen nap (szintén régóta) a fejem, s ennek érdekében aztán ne mtett semmit :D Szóval kcsiit meg vagyok lőve a háziorvossal is...)
2011. jan. 31. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!