Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, amikor vannak...

Mit tegyek, amikor vannak dolgok amiket az osztálytársaim elvárnak, én pedig nem szeretnék vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Most én csinálok egy osztályújságot ami minden időm felemészti, teljesen ingyen van, a nyomdafestéket, a lapot is én fedezem, és megígértem hogy szerdánként lesz. Nagyon fáradt vagyok, és csak ígérgetem hogy majd meg fog jelenni, ki fogyott a festék, és holnapra már úgymond tényleg megígértem hogy lesz, ők meg (az osztálytársaim) fellelőségre vonják hogy miért nincs, és szó szerint elvárják hogy legyen. INGYENES! SŐT NEKEM KIADÁS!!

Ugyanaakor azon is gondolkozom hogy másnak adom a szerkeztést de szeretem látni a mosolygó arcokat és a köszi szavakat, valamint hogy dícsérik és olvassák. Én is most nyomtatás helyett szivesen csinálnék mást , és holnap suliba se szeretnék menni, mert ha nem lesz elég valakinek nem jut és akkor mérgesek lesznek rám. lehet hogy odaadom a szerkesztést másnak. Jó ezt így összegezni. Szerintetek mit

tegyek???



Surgős választ léci, és negatív kommenteket ne!


2012. okt. 25. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
És nagyon fáradt is vagyok+izomláz
2012. okt. 25. 19:59
 2/3 A kérdező kommentje:

És elment már rég a kedvem az újságtól


12/L

2012. okt. 25. 20:05
 3/3 anonim válasza:
ha nem élvezed hagyd az egészet...egyébként sincs értelme 12 évesen saját pénzből újságot indítani.
2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!