Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol szintfelmérő kép alapján?

Angol szintfelmérő kép alapján?

Figyelt kérdés
Valószínűleg egy képet kapok, amiről mondatokat kell írnom. Szerintetek milyen kép lehet az? Én úgy tapasztaltam, hogy mikor mondatokat írtunk képről, akkor általában vagy egy térkép felülnézetét vagy egy szobát kaptunk.[bocsi nem túl jó az angolom] (Térképen pl There is the post office next to the police; Szobában: the pillows are there in the sofa) tehát ilyenekre gondolok. Szerintetek milyen képet kaphatok? (Amúgy az angol mondataim helyesek vagy helytelenek?)

2012. okt. 25. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

There is the post office next to the police station; Szobában: there are the pillows on the sofa


Általában a képen van egy szűkebb és egy tágabb környezet. Aztán ott vannak a szereplők, akik benne vannak a környezetben, és csinálnak valamit. Végül következtetni is lehet, hogy miért csinálják azt, amit. És legvégén el kell mondani, hogy már én is jártam ott, és hogy velem is előfordult ez.

2012. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!