Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek? És...

Mi legyek ha nagy leszek? És hol tanuljak tovább? 12/L

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok és tudom hogy még ráérek de engem mosz ez így érdekel.Nagyon-nagyon jól rajzolok(szerintem nem annyira de mások is mondták és járok festészetre),írtam már könyvet és szeretem az irodalmat.Imádok olvasni.NAgyon érdekel a színészet és én is inkább ott tudnám elkébzelni magamat.Csak hogy van néhány feltétel ami kicsit húzós pl.:

-2 nyelvet kell tanulni vagy az egyiket nagyon jól és a másikat nem annyira.-na ez azért nem jó mert én csak angolul tanulok és abból csk 4-es vagyok.:/

-Tudni kell táncolni-na ez nem jó mert én nem tudok táncolni

-tudni kell hangszeren játszani-ez jó mert tanulok klarinétozni.:)

-És hihetetlenül választékosan kell beszélni-szerintem beszélek annyira értelmesen hogy elfogadják bár nem tudom.:/



És most elárulok valamit.Én igazából nem az vagyok akit leírtam mert az a barátnőm de most a helyében beszélek mert nagyon gondolkodik de nem jut semmire.De tényleg ezek a dolgok igazak rá.:)



2012. okt. 26. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valaki valamit nagyon akar, akkor mindent megtesz érte.

12 évesen még minimum 6 éve van nyelvet tanulni, táncolni tanulni.

2012. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!