Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autogramm Robert Pattinsontól?

Autogramm Robert Pattinsontól?

Figyelt kérdés

Én nem igazán kedvelem a pasit de a legjobb barátnőm szinte bálványozza, ezért szeretném meglepni egy aláírással a kedvenc színészétől. Viszont fogalmam sincs, hogyan. Mi az autogramm címe? Mit írjak neki? Van rá esély egyáltalán hogy küld egy aláírást, vagy fölösleges próbálkoznom? Esetleg van köztetek valaki, aki már írt neki?


Előre is köszönöm annak, aki tud segíteni :)



2012. okt. 27. 11:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Én küldem így csináld :


ezt töldsd ki de úgy mintha a barátnőd lennél mert ha a saját nevedet írod akkor a te nevedre írja :) :


ÍGY ÍRD A LEVELET:


Dear ................, (ide a kedvenc sztárod nevét írd, jelen esetben Robert Pattinson)


I'm a huge fan of you and I would like to have an autographed phote from you,Would you please send me one? I would really appreciate it! Thanks in advance!


Bye,


..................... (ide a barátnőd nevét írd!) from Hungary



oké ha ez megvan címezz meg egy borítékot így :


Robert Pattinson

Curtis Brown Group Ltd.

Haymarket House

5th Floor

28-29 Haymarket

London SW1Y 4SP

UK


oké !!!


Nekem bevált és 77 nap volt :) ez így kicsit sok de hát elég sokat kap :/ itt az enyémről egy kép :


[link]


SOK SIKERT !!

:)

2013. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rengeteget segítettél! :D Ment a plusz. :)
2013. febr. 14. 14:09
 3/3 anonim válasza:

Sikerült elintézni?

És ha igen, akkor tuti ő írta alá? Mert nagyon sokat hallani arról, hogy nem is ők írják alá a kártyákat.:/

2014. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!