Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy saját ütős...

Hogyan lehet egy saját ütős zenekarom? Hogyan Kell összeverődni és hogyan küzdhetők le egyszerűen a kezdeti nehézségek?

Figyelt kérdés

Én egy kezdőhaladó solo gitáros vagyok ,otthon amikor csak tehetem a gitárral foglalkozom már 4 éve. van úgy hogy egy nap 10nél több órát gyakorlom és e téren igen fanatikus vagyok. Még pár elbaszott próbálkozáson kívül soha nem volt saját zenekarom és azt hiszem az eddigi kudarcok abbol kifolyólag voltak ,hogy nem bírok szervezkedni (mindig rábíztam magam másra ,habár senkit nem hibáztathatok azért ,mert nekem nincs vér a tökömben). Kevés embert ismerek aki zenél ,tehát kevés emberrel gazdálkodhatok és nem alázhatom meg magam azzal ,hogy elhívok valakit próbára és ott nem kizárólag a dolgunkra koncentrálunk (hanem elmegy a dolog örömzenélés irányába és nem készülünk egy előadásra és nem tudunk alkotni).

tehát az első kritikus pont ,hogy ha valakit elhívok próbaterembe hogyan "vezethetünk" le egy próbát zökkenőmentesen.

A másik: miután tegyük fel néhány próbán túl vagyunk és már koncertezni akarunk -amellett ,hogy egy másik zenekar a szárnyai alá vett és egy fél órát az ő koncert idejükből átenged nekünk ,még hogyan reklámozhatjuk a bandát , hogyan lehet SAJÁT koncertünk? gondolom(tudom ,hogy..) nem fog valaki csak úgy felhívni egy noname bandát ,hogy "gyertek" és minden fasza.

a harmadik ilyen dolog amiben segítségre volna szükségem: ha vannak kész dalaink a stúdió mellett nincs egy olcsóbb megoldás a felvételhez?

szögezzük le ,hogy nincsenek illuzióim ,hogy én most ezzel valami rocksztár akarok lenni ,csak azt szeretném komolyan csinálni ami érdekel.



2012. okt. 27. 19:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!