Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Halloweenkor vámpír szeretnék lenni de nem tudom mit vegyek fel!Tudtok pár tippet adni ami könnyen elkészíthető? Előre is köszönöm a tippeket!

2012. okt. 27. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alulra annak függvényében, hogy bulizni mész-e vagy sokat leszel az utcán, mennyire szeretnél kihívó lenni, milyen cuccaid vannak stb. fekete szoknyát vagy nadrágot ajánlanék, felülre fekete felsőt vagy fehér blúzt. (Ha van fehér felsőruhád, amit nem sajnálsz, csinálhatsz rá "vércseppeket" piros festékkel.) Egy nagy fehete anyagból lehet köpenyed, nagyon varrni sem kell tudni hozzá, esetleg kérdezd körbe az ismerősöket, hogy van-e valakinek hosszú fekete ballonkabátja vagy hasonló, de ha elegáns vámpír szeretnél lenni, egy blézer is jó lehet. Vámpírfogakat a helyedben partykellék-boltban vennék, mert azt nehéz lenne csinálni és biztos nem túl drága.
2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a sminked/hajad el is felejtettem. A vámpíroknak a sztereotípia szerint falfehér bőrük van, használhatsz fehér arcfestéket az egész arcodra, de ha ezt soknak éreznéd, szerintem elég egy erős fekete szemsmink és vérvörös ajkak. Ha frissen vámpírrá vált vámpír vagy, csinálhatsz két fognyomot a nyakadra :D Ha sötét hajad van, szerintem mindenképpen legyen kiengedve.

Amúgy nekem ilyen jelmez-ötletelésnél mindig sokat segít, ha kiindulásként simán a google képkereső képeit nézegetem:

[link]

Remélem adtam néhány használható tippet...:)

2012. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fekete kis ruha,világos púderes arc/fehér arcfestékes,vörös száj,vámpírfog,csurgó vér
2012. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom h vámpir szeretnel lenni de szerintem valami csajos zombi jobb lenne meg pedig igy:

Vegyel fekete cicanacit amit nem sajnalsz és szanaszet vágdosod mintha kiszakitottak volna,vegyél fel egy piros trikot egy olyan fehér felsovel ami a válladrol lelog és szinten nem sajnálod h kivagd plussz ossze festekezheted pirossal.

SMINK:legyen a hajd feltupirozva! A sminked biztosan hogy a szemed korul fekete. Aztan pirosithatod magada szad lehet piros ....

A nyakadra is rakhatsz piros festekkel karmolasokat mert az bazi jool tu kinezni...azt hiszem ennyi es remelem h tudtam segiteni :)


14L

2012. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!