Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez?! A barátnőm...

Miért van ez?! A barátnőm átállt a sötét oldalra? Vagyis az ellenségeimhez? Igaz barát az ilyen? Vagy csak a hormonok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet már 6 éve ismerem.Most összeállt az ellenségeimmel, és jól megsértett.MSN-en is összevesztünk, le qrvazott, stb.És most haragba vagyunk.Nem is ez a baj, hane hogy másik suliba egyek, és csak egy barátnőm jön velem.Mikor visszagondolok, hogy milyen jól elvoltunk, akkor kár lett volna összeveszni.De ő ált neki.Én sokszor kiálltam mellette, ő is mellettem.De, most néztem az IWIW-em...ÉS NAGYON MEGEPŐDTEM!A KÉPEI KÖZÖTT OTT VOLTAM, MINT *, A BARÁTNŐM!ÉS az összeveszésünk után 2 héttel lépett be.A képet nem törölte.Szeretnék vele kibékülni, nagyon jó lenne, de úgy fájt minden szava....Hogyan álljak neki a békülésnek?Vagy hagyjam a fenébe?Olyan tanácstalan vagyok...Nagyon szerettem, ő is engem.....És mégiscsak fent maradt a kép!Remélem, hogy tudtok segíteni!Mert már nagyon hiányzik!
2009. aug. 10. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló előfordult velem is, a legjobb barátomból lett a legfőbb ellenségem... Az ilyen barát nem barát, nem is próbáltam felé közeledni.
2009. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. Kérdezd meg, hogy mi értelme veszekedni és hogy abban neki mi jó, mi örömét leli benne. Mondd meg, hogy sokkal jobb volt, amikor ő ott volt neked és hogy nagyon hiányzik. Ha ezt a szemébe mondod, szerintem tuti kibékültök. Jó ötlet az is, hogy a te iwiw-edre is rakj róla ki képet, vagy ha van, hagyd ott. Sok szerencsét és remélem kibékültök!
2009. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De nem reagál!Félek, hogy nem tudom helyrehozni!Pedig a szívem megszakad, ha eszembejutnak azok a helyek, ahova eljártunk.
2009. aug. 10. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallgas az eszedre nagylánynak akar tűnni aki nem sértődik meg semmin és ha az ellenségeidhez állt át az nagy baj én nem békülnék ki vele tudom mennyire szar de ha elárul ...
2009. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:s Köszi
2009. aug. 13. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
szar érzés. főleg ha kimaradsz, aztán a volt legjobb barátnőid sem köszönnek. nem kívánom senkinek.
2010. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!