Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy valaki meleg? Ezekből a jelekből már lehet tudni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel augusztusban ismerkedtem meg, és volt egy szakításom ami miatt a padlón voltam és ő mindennap jött hozzám hogy vígasztaljon. Azt hittem csak szimplán jófej és aranyos, de egyre furcsább volt...kibékültem barátommal, és ő folyton sírt és hisztizett, féltékenykedett rá...aztán jött a gyanúm hogy talán lezbikus, mert amíg abba az egy hétben "lábadoztam" ő folyton ölelgetett, puszilgatott, mindenre amit mondtam azt mondta hogy jajj de cuki...és azt mondta velem akar majd élni egy rózsaszín házba, pasik nélkül..Na itt már végképp biztos voltam benne hogy vannak hajlamai...aztán mondom neki hogy találkozzunk hármasba barátommal és vele erre hisztis rohamot kapott hogy ő nem akarja azt látni hogy mi smárolunk s ölelkezünk....mer hogy féltékeny hogy nekem van barátom...

Szerintetek nem lehetséges hogy meleg a csaj?

15/L



2012. okt. 29. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nézd meg a Mennyei Teremtmények c. filmet. Lehet, hogy a csaj nem leszbi, de hogy nem százas, az hétszentség.
2012. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak azért mondta, hogy téged vigasztaljon? Rajtad kívül vannak barátaki? Esetleg a pasira féltékeny, és azért próbált vigasztalni, hogy túltedd magad rajta és véletlenül se jöjj össze vele? (Azért ez szerintem is belemagyarázás.) Szerintem valószínűleg az, de mindenképpen kérdezd meg tőle egy nyugodt pillanatban. Feltételezem, vagytok ilyen jóban.
2012. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha megkérdezem tőle, holtbiztos hogy lefogja tagadni...hát ha azért csinálta hogy véletlenül se jöjjek össze vele, az elég furi lenne, mert annyira nagy barátok még nem vagyunk, hisz csak pár hónapja ismerem...
2012. okt. 30. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos... Ha szerelmes beléd, akkor össze akar jönni veled, ahhoz meg muszáj beismernie, ezt ő is tudja. Ha sehogy nem működik ez a barátság, akkor hagyd a francba.
2012. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!