Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan játsszam el hogy beteg...

Hogyan játsszam el hogy beteg vagyok és nem kell iskolába mennem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél cukor + kakaópor + mustár..keverd össze...most nem tudom vagy hánysz tőle.. vagy f.sol. :D Kinek mit hoz..


Vagy krétát kell nyalni és felmegy a lázad..


De én általában kifehérítettem az arcom full kómás voltam és mondtam mindig hányingerem van... fáj a fejem...szédülök..eljátszottam anyuék ahogy leléptek ugráltam örömömbe..de mindig bevették. :D

2012. okt. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nehogy úgy járj,mint anno én xD .Kitaláltam,h fáj a fejem meg szédülök,ezt nem tudja a doki ellenőrizni(mint pl a torokfájást),hogy valós-e?Megmérte a vérnyomim,150/100 volt (hangsúlyozom:tünetmentesen) .Már adta is a beutalókat:vérvétel,ekg,szemvizsgálat...majd ehettem a vérnyomicsökkentőt xD .
2012. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik hülye ismerősöm mindig azt mondta a dokinak, hogy fáj a hasa..így meg úgy..vagy 2-3 naponta azzal ment dokihoz..na azt a hüyle kapott beutalót XDDDD onnantól hidd el többet nem ment dokihoz..:D De el se ment a beutalóra..xD
2012. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!