Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit beszélgessek egy velem...

Mit beszélgessek egy velem egykorú lánnyal, akivel semmi közös témánk nincs? 4 napig együtt leszünk, már régről ismerjük egymást, de soha nem tudunk egymásnak mit mondani!

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk én is lány vagyok és ő is.A suli témán kívül más nem jut eszembe, de az már túl van így is tárgyalva. Tudom, hogy a beszélgetés csak úgy jön , de ebben az esetben nem így van.. :(

2012. okt. 30. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nezd,szerintem sokkal konnyebb ugy beszelgetni,h egy varosban laktok,ismeritek mar egy mast ilyesmi.. Ezt hasznald ki,mert ha idegenek lennetek mas varosbol akkor ertheto lenne.

Esetleg az oltozkodes,filmek,egeszseg,csalad is jo tema lehet. Meg ha annyira nem vagytok joban,akkor nem azt mondom,h ne erdekeljen,hanem ,h ne gorcsolj ezen.

2012. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat koszi , csak olyan sz*r igy egyutt lenni 4 napig,na mindegy megoldom...
2012. okt. 30. 15:28
 3/4 anonim válasza:
mi lett végül? :D
2015. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 padlofutes válasza:
Rip
2020. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!