Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Skorpió jegyűekre ténlyeg...

A Skorpió jegyűekre ténlyeg igaz, hogy nagyon önzöek?

Figyelt kérdés
És úgy általában igazak rájuk a tipikus skorpió jellemzések?? Köszi
2008. máj. 22. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

néhányra biztosan. mondjuk azok közül a tíz közül, akiket ismerek, egyre sem.

nagy marhaság arról ítélni, hogy vki a 12 jegy melyikébe tartozik... én hiszek az asztrológiában, de értek is hozzá vmennyire.

2008. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Hello! Nem hinném, hogy jegy alapján meg lehetne mondani bárkinek a pontos személyiségét.

Én egy skorpiót ismerek, aki a húgom és a legjobb barátnőm egyben. Rá nem illik az önző jelző, mindenkiért meg tesz mindent. Az utolsóját is odaadja azoknak akiket szeret. Szóval nagyon jó szívű és cseppet sem önző.

2008. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Én skorpió vagyok, és nem tartom magam önzőnek, sőt, ahogy az előző válaszoló is ítra, én is mindent odaadok annak, akit szeretek. Tényleg nem lehet általánosítani, ha így lenne, akkor csak 12 féle ember létezne a Földön.
2008. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 2 skorpiót ismerek, és igen, elég önzőek. De szerintem nem kéne általánosítani.
2008. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem is van tobb skorpio ismerosom. Az egyik a legjobb baratnom. Soha nem volt onzo sot! Mindig is nagyvonalu volt es a 7 eves kisfiat is erre tanitja, hogy adni jo!

Ugyanakkor van egy magyar ismerosom akirol 15 evig azt hittem a baratnom es sajnos szembe kellett nezzek a tennyel, hogy onzo modon mindig annak hajbokolt akitol hasznot vart es tok mindegy kin gyalogolt at vagy eppen kirol hazudozott a remenybeli elorejutasa erdekeben.

Szoval mit lehet ebbol levonni, hogy nem lehet altalanositani!

Bar arrol meg vagyok gyozodve, hogy a bika jegyuek 70%-a nagyon anyagias!

2008. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Apukám skorpió és egyáltalán nem önző!!! Sokan azt mondják, hogy az aszcendens a meghatározóbb.
2008. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Én is skorpió vagyok és mindig az a fontos akit szeretek.Talán keveset foglalkozom magammal. Nem tartom önzőnek magam.
2008. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem három skorpió pasim is volt, illetve a fiam is az. Én azt tapasztaltam, hogy a skorpiók egyszerűen elérik amit akarnak és kész. Nincs olyan, hogy nem. A fiam még csak 7 hónapos, ő egyszerűen csak ordít amíg fel nem veszem, de a skorpió exek eléggé rafinált módon tudták elérni az akaratukat. Azt tapasztaltam, hogy inkább akaratosak mint önzőek. De biztos van olyan skorpió, aki nem ilyen.
2008. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Van egy ismerosom aki skorpio es van amikor telleg nagyon onzo es van amikor nem...

Szal csak attol fugg, hogy milyen a kedve...

2008. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt képzeled, hogy 1 hónapon keresztül az egész Földön csak egyforma emberek születnek? Aztán 1 perc múlva egy újabb hónapig megint csak egyforma, de az előzőktől teljesen különbözők???
2008. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!