Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hivatalból felülvizsgálják az...

Hivatalból felülvizsgálják az aktiv koruak ellátásomat, irták hogy mutassak be 30 nap munkaviszonyt, hogy mutassak be ha nem volt semmi munkám?

Figyelt kérdés
ha nem tudok felmutatni megvonják? nem fogok kapni semmit? kétségbe vagyok esve...

2012. okt. 30. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen,akkor megvonják.Közmunkára sem közvetítettek ki?

De én úgy tudom,hogy amint meg lesz a 30 nap,akkor újból igényelheted.

2012. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ez a legfelháboritóbb,hogy erről senki nem szólt nekem,pedig még mint háztartási alkalmazott is bejelenthetett volna anya és akkor nem vonják meg, és akkor ilyenkor mit csináljon az ember ha még azt a keveset is elveszik?
2012. okt. 30. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most intéztem ezeket a dolgokat.Múlthéten kaptam meg a határozatot az önkormányzattól,hogy jogosult leszek a támogatásra.És a határozatban is benne volt kiemelve,h. a felülvizsgálatig meg kell lennie a 30 napnak!De elmondták az önkormányzatban és a munkaügyiben is!Mondjuk tisztában vagyok vele,hogy sajnos nem mindenhol ilyen segítőkészek az emberrel!Én most jól kifogtam az ügyintézőket,tényleg segítőkészek voltak!

Szerintem akkor most regisztráltasd magad háztartási munkásként,hogy minél előbb igényelhesd újra a támogatást!De egyébként egy háztartásban élsz anyukáddal?Mert akkor tudtommal nem jelenthet be háztartási munkásként.

2012. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem,és hogy megy ez a regisztráció? akkor hugom aki más háztartásban lakik ő bejelenthet? köszi előre is nagyon
2012. okt. 30. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bejelenthet.Én a Nav honlapján olvastam utána az erre vonatkozó szabályoknak.Igaz,hogy nekem még van időm megszerezni a 30 napot,de ha esetleg nem hívnak be felülvizsgálatig közmunkára vagy más egyéb lehetőségem nem lesz megszerezni a 30 napot,akkor valószínű,h. én is háztartási munkásként fogom.Elküldöm a linket,ott utánaolvashatsz ezzel kapcsolatban mindennek.Benne van az is,hogy hogy működik a regisztráció menete: [link]
2012. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen-de akkor szerinted fizetést is mondjon hogy fogok kapni-vagy azt mondja hogy ingyen?
2012. okt. 30. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyi,hogy szerintem menj be az önkormányzathoz és próbáld meg őket "kifaggatni" ezekről a dolgokról.Kérdezd meg azt is,h ha meglesz a 30 napod,akkor újból igényelheted-e stb... Mert ahogy észrevettem szeretnek össze-vissza beszélni,minden hol,mást-mást mondanak...-.- Inkább "járj" a nyakukra,minthogy rosszul járj!Én megtanultam,inkább mindennek utánajárok,ha kell 5-ször is bemegyek,utánakérdezek,ha valami nem világos!:)
2012. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írok privátot!:)
2012. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!