Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözlöm azokat akik a levelem...

Üdvözlöm azokat akik a levelemet olvassák! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy 16 éves vagyok, pénzhez szeretnék jutni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elkezdődött az iskola. Dolgozni már nem járhatok. Szeretnék magamnak egy telefont venni, amit sajnos a szüleim nem teljesíthetnek nekem. Nem állunk valami jól...Én nem szoktam szülinapomra, névnapomra(karácsonyra) ajándékokat kapni. Sőt ha kapok is nagymamámtól vagy bárkitől is pénzt, azt mindig oda adom a szüleimnek. Én vásároltam be magamnak iskola kezdésre, tanszereket, ruhákat, mindent, úgy hogy iskola előtt dolgozni jártam. (szőlőbe)

Tanácsokat várok! Köszönöm.



2012. okt. 30. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem mindegy, hogy milyet akarsz, mennyire drágát. Vannak olcsó telefonok is.
2012. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
20000ft
2012. okt. 30. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy valamelyik tantárgyból, akkor korrepetálhatsz alsóbb évfolyamon tanulókat.
2012. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!