Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy átállítani a...

Hogy lehet úgy átállítani a nyelv-et a számítógépen hogy lássam a jeleket (kóreai)?

Figyelt kérdés
Most ilyen kis kovkákat mutat.. de úgy hogy lássam is a jeleket.:)

2012. okt. 31. 19:43
 1/3 anonim válasza:
Milyen operációs rendszered van, és jelenleg milyen nyelven használod? Ha ezeket megosztod velünk talán tudunk segíteni.
2012. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha magyar Windows XP-t használsz


1. Start menü>


2. Beállítások>


3. Vezérlőpult>


4. Válts bal oldalon "klasszikus nézetre", ( ha azon vagy akkor bal oldalon azt írja hogy " válts kategória nézetre " ha ezt látod akkor ezt a lépést kihagyhatod mert már klasszikus nézetben vagy)


5. Területi és nyelvi beállítások


6. Nyelvek (középső fül)


7. Bepipálod a "Komplex írásrendszerek és a jobbról balra író nyelvek (többek között a thai nyelv fájljainak telepítése)" mezőt


8. Bepipálod az alatta lévő "Kelet ázsiai nyelvek telepítése" mezőt


9. Beteszed a cd/dvd olvasóba az XP cd-t


10. Alkalmaz


11. Ok


Elvileg elég lenne csak az egyiket bepipálni de nem tudom melyik tartalmazza a koreai nyelvcsomagot és mivel nem nyom sokat érdemes mindkettőt telepíteni


Gondolom szeretnéd ezt megoldani a böngésződben is, ez esetben én Google Chorme-ot javaslom.


Ott az X alatt jobb oldalon látsz három vonalkát, ha ráklikkelsz ott találod a menüt


1. Beállítások


2. Speciális beállítások megjelenítése...


3. A nyelv és a helyesírás-ellenőrző beállításai


4. Hozzáadás, kiválasztod a koreait és Ok-t nyomsz


jobb oldalt pedig át tudod állítani a google chrome menüjének a nyelvét de nem ajánlom ha csak nem beszéled a nyelvet mert nehéz lesz visszaállítani...


Remélem elég részletes voltam és tudtam segíteni.

Minden jót :-)

2012. nov. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Windows vista és Windows 7 esetén

[link]

2012. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!