Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 14 éves...

Mit vennétek egy 14 éves lánynak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Az unkohahúgom most lesz 15 éves, és szeretnék neki valami személyes dolgot venni. Szeret ruhákat rajzolni, és ruhákat varrni. És a kagylókat is szereti gyűjtögetni. Nincs semmi ötletem, kérlek adjatok valamilyen tippet, hogy mit adhatnék.

2012. nov. 1. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzt! Annak biztos örülne ,mert azt vesz rajta amit akar! ;)
2012. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt mondta, személyes ajándékot szeretne... a pénznél nincs személytelenebb.

nem tudom mennyi a kereted, de én mindenképpen valami ruhatervezéssel vagy varrással kapcsolatos anyagot vennék. eszembe jutott egy számítógépes szoftver, valami ruhatervező szoftver. biztos lehet ilyet kapni, rendelni.

vagy valami próbababát. ha nincs olyanja. amire rávarrhatja a ruhákat. esetleg valami anyagot, amiből tud varrni.

vagy ha nagyobb összegben gondolkodsz, be lehetne fizetni egy tanfolyamra. esetleg varrógépet is lehet venni, ha nincs neki. vagy valami tervezőasztalt ha van helye a szobájában.

nem tudom, hirtelen ezek jutottak eszembe.

vagy megkérdezed, van-e valamire szüksége a tervezéshez. tudom, hogy nem meglepetés akkor, de akkor olyat kap, amit szeretne

2012. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg ,hogy mit szeretne ,vagy vidd el vásárolni. Ha látod ,hogy tetszik neki valami akkor azt vedd meg neki.

De vehetsz neki ruhaanyagot ,kagyló alakú gombokat vagy díszeket , esetleg olyan füzetet melyben próbababák vannak és arra lehet rajzolni.Szóval ilyen tervezői füzetet.

2012. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Látom nem értetted a kérdést..


2. Köszi a választ!:) Varrógépe van, és próbababát meg nem biztos hogy találok neki, de megfontolom a válaszodat. :)



3. Köszi a választ!:)

2012. nov. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!