Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a neve? (leirás)

Mi ennek a neve? (leirás)

Figyelt kérdés
Szóval még talán még nyáron láttam egy ilyen naplót, vagy nem is tudom minek hívjam. Az a lényege hogy ilyen dolgokat kell benne csinálni. Össze kell kötni a pontokat, vagy be kell ragasztani képet (ne nézzetek hülyének nem arra az óvodás fejlesztőkönyvekre gondolok :D) Amerikában meg Ausztriában nagyon menő ha jól tudom ilyen fekete a borítója és azt is ki lehet díszíteni. Ha jól emlékszem K betűvel kezdődik.

2012. nov. 2. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Jópofa...Még sohasem hallottam róla ezelőtt, de a leírásod alapján beütöttem a youtube-re, hogy jornual(napló)...


Azt hiszem rátaláltam az általad keresett naplóra, amit minden videóban "Wreck This Jornual" néven emlegetnek és mindegyik ugyan úgy néz ki az elején..fekete és ez a felirat található az elején(amit említettem) és feladatok vannak benne...


Az egyik videó alatt megkérdezte valaki a készítőt, hol vette ő erre ezt a honlapot linkelte neki: amazon.com


itt egy pl. videó:)

http://www.youtube.com/watch?v=ZcTVKNNQ6Gs&feature=related


Remélem segítettem:D

17/L

2012. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jezusom nagyon koszonoooooooooooom :)
2012. nov. 5. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!