Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért gondolják...

Egyes emberek miért gondolják azt, hogy sírni szégyen? Szerintem nem az.

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az. Ezt általában a fiúknál tartják "szégyennek"... pedig nem az. Én nem szoktam sírni, főleg mert nincs miért, már mindent elvesztettem és akkor kisírtam magam. Mostanában csak néha esténként sírok amikor már nincsen semmi dolgom és előjönnek az emlékek...
2012. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, emberi dolog.


De ettől "kevésbé férfi" az illető, mintha a nő verekedne! Szentségtörés!

2012. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lelkizős embereket sokan nem szeretik.
2012. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Valószínűleg azért gondolják egyes emberek, mert a szüleiktől ezt a viselkedésmintát kapták. Ha egy kisfiú pl. elesik és sírni kezd, általában rászólnak: ugyan ne sírj, katonadolog...mit gondolnak rólad a többiek...egy ilyen nagyfiú nem bőg...

Véleményem szerint az érzelmeinket kimutatni (legyen az akár pozitív, akár negatív) egyáltalán nem szégyen, hanem ikább önMAGunk felvállalása. ;)

2012. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem se szégyen,bár én nem nagyon szoktam sírni.

Sokan nem szeretik a lelkizős embereket?Én pont az ellenkezőjét nem szeretem.Ha nagyon gátlástalan valaki.

2012. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is cikinek tartom, de csak abban az esetben, ha velem történik:D Ha más sír, akkor egyáltalán nem tartom gáznak.


21/f

2012. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!