Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fonyódi Bacsák György...

A Fonyódi Bacsák György Szakközépiskoláról szeretnék többet megtudni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Leginkább a közbiztonság (rendészet) érdekelne, de ezen kívül az Iskola is, követelmények, diákok stb.

Felvételi van e?



#iskola #szakközépiskola #Balaton #Fonyód #Balaton-part #Bacsák György #Fonyódi iskola #Fonyódi iskolák
2012. nov. 2. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú!

Hát azt az iskolát nem ajánlom...érdekes diákok vannak ott..

nincs felvételi,oda szinte mindenkit felvesznek..:D

2012. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Énsem ajánlom..sok az úgynevezett roma..:D alacsony színvonalú iskola..


üdv: egy fonyódi

2012. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 6. 16:20
 4/6 anonim válasza:
A tanári kar jó, többségéhez bátran lehet fordulni a problémáddal, segítőkészek és lelkiismeretesek, a diákok viszont kevés kivételtől eltekintve deviánsak, magatartásuk borzalmas, magával a felfogással, az értelmi képességgel is nagy gondok vannak. Ezek a tanulók alacsonyan szocializált családokból származnak, ahonnan hozzák a társadalom számára elfogadhatatlan mintákat. Létezésük kimerül az egyik napról a másikra való tengődésben, az élvezeti szerek fogyasztásában, rongálásban, verekedésben, a minél több csajt ágyba vinni gondolkodásban. Gátlástalanok, életveszély oda küldeni a gyereked! Respect a kitartó, változásban bízó tanároknak.
2013. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyok köszönöm a válaszokat!


Valószínű a szakmunkás részen lehet a fő probléma, mivel a lányom szakközépbe jár oda, és semmi ilyesmi problémát nem tapasztaltunk. Remélhetőleg ez így is marad.

A pedagógusok rendkívül kedvesek, segítőkészek minden téren, a szakmunkás diákokkal pedig nem nagyon érintkeznek a szakközepesek. Eddig minden a legnagyobb rendben van. :) Csak ajánlani tudom!

2014. márc. 11. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ott végeztem, igaz még 2009-ben a szakközép részen (érettségi). A szakközép osztályoknál akkor még nem volt baj, (kereskedelem, híradásipari), az osztálytársak többnyire normálisak voltak, a tanárok szintén jófejek. Egyedül a szakmunkások akik deviánsak és buták. Miattuk mi csak gladiátorképzőnek hívtuk a sulit. Bár ahogy hallottam a környéken máshol sem jobbak a szakmunkás osztályok.
2016. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!