Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » STEAM : Feltörtek, de elvileg...

STEAM : Feltörtek, de elvileg megoldható. Segítség?

Figyelt kérdés
Még áprilisban megvettem Steam-es verzióban a Call of Duty MW2-t és nyáron a Black Ops-ot. Augusztus elejéig jól működött mindkettő, de aztán feltörtek (nem részletezném, hogy hogyan, nem vagyok teljesen hülye, hogy akárhol megadom a jelszavamat, ha lehet ezt ne feszegessük a kommentekben), de egy ismerősömtől azt hallottam, hogy a dolog megoldható, ha a dobozt és a játékot lefényképezve, valamint a CD kulcsot elküldve írok egy e-mailt a Support-nak, hogy feltörtek és gáz van. Ti tudtok ilyesmiről? Ha igen, hova kell küldeni? Főleg olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akikkel / akiknek az ismerősével már előfordult ilyesmi, de bárki segítségének nagyon örülnék.

2012. nov. 3. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére velem ilyesmi nem történt, de a support szerint vissza tudod szerezni az accodat, csak igazolnod kell, hogy eredetileg a tied volt. Itt van a leírás hogy hogyan:


[link]

2012. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most az lenne a kérdés, hogy ha megírtam a levelet, beírtam a CD kulcsot, lefényképeztem a tintával ráírt jegykódot meg minden és válaszként csatoltam a képet, akkor minek kéne még egy második választ is írnom? :D
2012. nov. 3. 10:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon király dolog ez! Visszakaptam a felhasználómat :)
2012. nov. 11. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2012. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!