Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film az HBO-n mi a címe?

Film az HBO-n mi a címe?

Figyelt kérdés
Keresek egy filmet amit régen láttam az HBO-n. A címét nem tudom! (Ez a probléma) Viszont tudom hogy Föld alatt játszódott a történet és kisgyerek volt a főszereplője. Azért voltak a föld alatt mert valami nagy atomháború volt és az emberek úgy emlékszem nem is tudták hogy van földfelszín. Villanykörte volt a napjuk és egy mutáns óriásvakond támadta meg őket a film egy bizonyos pontján. Aztán valami probléma is volt az árammal vagy valami hasonló és emiatt kellett a gyereknek újra megmutatni az embereknek hogy van földfelszín vagy ilyesmi és az a vége hogy kijut/kijutnak már nem emlékszem pontosan. Köszi előre is a segítséget!

#film #atomháború #villanykörte nap
2012. nov. 3. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom melyik filmre gondolsz ,de nem jut eszembe a címe.

Megpróbálom neked megkeresni.

2012. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szikraváros !!!!! a címe .
2012. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!