Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A toplistán aki a 2. oldalon...

A toplistán aki a 2. oldalon szerepel és ilyen 6-900 közötti pontszáma van, szerintetek mennyit lóghat itt az oldalon?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sokat?
2012. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elég sokat lógok itt, szinte egész nap, de azért csinálok egyéb értelmes dolgokat is. Így csak az ötödik oldal elején vagyok ott. Aki az 1-2. oldalon van, azok szerintem nem nagyon haladnak semerre az életükkel...
2012. nov. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

amúgy nem az összesítettre gondolok hanem pl az ehavi szerelem-szex témakört meg lehet nézni külön és ott van a 2. oldalon kb ennyi pontal.

vagy te is erre gondoltál?

2012. nov. 3. 00:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A toplistának akkor lenne értelme, ha aki nagyon hátul van kirúgnák.
2012. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyébként akit érdekel és ír privit annak elmondom h miért kérdeztem, nagyon furcsa dolog, 1 illetővel kapcsolatos csak mivel sokat van itt, ide nem írhatom ki mert tuti kiszúrja.
2012. nov. 3. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!